Araçlar

 • Mercedes Travego
  Yeniliklerle dolu bir yolculuk

  Beklentilerinizin ötesine geçmek için geleceğin teknolojisiyle üretilen Travego, güvenlik ve konfor unsurları ile sizlere bambaşka bir kullanım ve yolculuk deneyimi sunuyor.

  Travego'da her detay, sağladığı faydanın yanı sıra, tasarımın da önemli bir parçası olarak biçimlendi. En ince detaylarda bile kaliteyi ve prestiji yansıtan iç dünyasıyla yolculuğun en keyifli halini yolcularınız için sunuyor.

 • Mercedes Tourismo
  Mercedes-Benz güvenliğinin simgesi

  Tourismo ile seyahat benzersiz bir keyiftir. Tourismo seyahatin her kilometresinde yolcularına yüksek seviyede konfor sunmaktadır.

  Üstelik optimum ergonomiye sahip yeni sürücü mahalli, sürücünün gereksinimleri zihinlerde canlandırılarak tasarlanmıştır. Kısacası Tourismo'da tüm yolcular yolculuğun keyfini çıkarır.

 • Temsa Safir
  Safir ile uzun bir yolculuğa hazır mısınız?

  Konfor ve lüks bir arada... Otobüsle yolculuk kavramları değişiyor. Konfor ve müşteri odaklı Safir, sınırsız internet erişimi, LCD ekranları, rahat ve geniş koltukları ile yolcuların aradığı ve istediği seyahat aracı.

  Temsa Safir'in isteğe göre düzenlenebilir koltuk sayısı, koltuk aralıkları ve ferah iç alanı sayesinde yolculuklar kısalıyor. Koltuk arkalarında bulunan ekranları, panoromik, aydınlık ve ferah iç mekanı ile Safir, yolda uçuş keyfi yaşatıyor.

 • Isuzu Turkuaz
  Ferah iç dizayn

  Turkuaz, yenilenen iç ve dış dizaynıyla daha fazla konfor sunmayı hedefliyor. 31 koltuk sınıfının yaratıcısı Turkuaz, büyük otobüslerden beklenen konfor ve güvenlik seviyesini yakalarken, ancak bir minibüsün ulaşabileceği ekonomiyi ve manevra kabiliyetini de vadediyor.

  Turkuaz’ın geniş, gölgeli ve çift katlı yolcu camları, aracı şehir turları için ideal bir otobüs yaparken; kayak dolabı soketleri, ön ısıtıcısı ve güçlü ısı sistemi ise kış turizmi için de mükemmel bir araç yapıyor.

 • Mercedes Sprinter
  Rahat kullanım

  Konforun, ferahlığın ve değişkenliğin kombinasyonu, Sprinter minibüsü dokuz kişiye kadar taşıma kapasitesi olan davetkar bir araca dönüştürmüştür.

  Üç farklı gövde uzunluğundaki esnek yük alanı, iki farklı tavan yükseklik opsiyonu ve 3500 kg'a kadar çıkabilen ağırlığı ile birlikte taşımacılıktaki tüm sorunların üstesinden gelir.